قطره تنگ کننده واژن مخصوص خانومها اورجینال


   کد محصول: 1839 قیمت: 520,000 ریال روش خرید: نقدی و پستی و ...

قطره تنگ کننده واژینال تنگ کننده قوی و ضد عفونی کننده واژن قطره تنگ کننده واژن بر اساس اطلاعات پزشکی و تجربی ، پس از زایمان طبیعی حدود ۶ هفته طول خواهد کشید تا اندازه واژن به اندازه طبیعی خود بازگردد. اما در بسیاری از مواقع اینچنین نخواهد شد و واژن کاملا به سایز اولیه خودش نخواهد رسید. لذا بیشتر خانمها و حتی آقایان از این موضوع رنج میبرند. بنا به تحقیقات انجام شده بخشی از خانمهایی که حتی اولین ارتباطات جنسی را تجربه خواهند کرد مشاهده میشود که واژن آنها بطور طبیعی انبساط یافته و تنگی لازم را ندارد.

در چنین مواردی که گشادی و ا ژ ن روی میدهد معمولا زوجین تا مدتی نسبت به نزدیکی بی میل شده و برخی خانمها از این موضوع شرمسار خواهند بود و در کل هیچ کدام از طرفین از ارتباط جنسی لذت نخواهند برد و معمولا مشکلاتی بر سر همین موضوع پیش خواهد آمد. کم شدن تحریک جنسی و سرد مزاجی توام با لذت نبردن از رابطه ج ن س ی به دلایل مختلف در خانمها پدیدار میشود. که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد: ۱٫ زایمان طبیعی و عدم بازگشت واژن به حالت اولیه ۲٫ ضعیف شدن ماهیچه PC و ماهیچه های پایینی لگن خاصره ۳٫ خستگی جسمی و روحی شدید حاصل از کار (مخصوصا در بیرون از منزل)

قطره تنگ کننده واژن چیست و چگونه عمل میکند ؟ این کالا یکی از بهترین محصولات tightening liquid میباشد . این قطره بسیار فعال و موثر در افزایش میل ج ن س ی بانوان و تنگ کننده ی بسیار قوی نقاط جنسی زنان می باشد. این قطره با عصاره گیاهان ، باعث منقبض (تنگ) شدن بافتها و ماهیچه های واژینال شده و نقش موثری در بهبود وضعیت جنسی فرد خواهد داشت. استفاده از این قطره بسیار مفید بوده و بر طرف کننده عفونتهای شایع دستگاه تناسلی و باکتریهای موجود در ناحیه تن اس لی بانوان می باشد .
      

برخی از امکانات و قابلیتها:

# افزایش میل جنسی بانوان
# برطرف کننده عفونتهای شایع دستگاه تناسلی و باکتریهای موجود در ناحیه تناسلی بانوان
# تنگ کننده ی بسیار قوی نقاط جنسی زنان
# با عصاره گیاهان
# باعث منقبض (تنگ) شدن بافتها و ماهیچه واژن شده

قطره تنگ کننده واژن خانمها